GÜVEN TEL ÖRGÜ BETON DİREK ŞARKİKARAAĞAÇ BETON PEYZAJ İŞLERİ PANOLAR V
GÜVEN TEL ÖRGÜ

KURUMSAL


GÜVEN TEL ÖRGÜ. olarak 20 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz.

Firmamız günlük 10.000 m2 tel örgü üretim kapasitesi ile ülkemizde arazi çevresi,spor sahaları,çocuk parkları,voleybol ve basketbol sahaları,tenis kortları vb tel örgü imalatı ve montaj işlerini kaliteden ödün vermeden ve zamanında teslim etmenin mutluluğu içindedir.

Ayrıca firmamız BAKÜ– TİFLİS -CEYHAN PROJESİ kapsamı LOT A olarak adlandırılan POSOF-ARDAHAN-ERZİNCAN arasındaki tel çit malzemelerin imalatı ve yerinde montajını BOTAŞ AŞ. den alarak başarıyla bitirilmiştir.

Aynı proje kapsamında LOT B hat vanası istasyonlarındaki tel örgü imalat ve montaj işini STREICHER HAUSTADT ve TİMMERMANN – GÜNSAYIL - ALARKO ORTAK GİRİŞİMİ konsorsiyumdan alarak başarı ile teslim edilmiştir.

Aynı konsorsiyumdan 2 adet fay hattı tel örgü imalat ve montajı imalatına başlanmış olup teslim edilmiştir. Sorumluluğunu her şeyin üstünde tutan firmamızın bazı referansları ekte sıralı olup ülkemizde en önemli firmalar arasında adı geçen firmanızdan gelecek siparişleri ve emirlerinizi bekler işlerinizde başarılar dileriz.

SAYGILARIMIZLA GN. MÜDÜR.

RAMAZAN MEHMET KALKIR


Copyright ©2017 Tüm Hakları Saklıdır. Güven Tel Örgü